Oferta pracy:
Edukator muzealny

oferta pracy – umowa zlecenie

Zakład Narodowy im. Ossolińskich poszukuje edukatora muzealnego, który – na podstawie umowy cywilnoprawnej – będzie prowadził zajęcia edukacyjne i wspierał realizację projektów Ossolineum, współpracując z Działem Programowym.

Miejsce realizacji zlecenia: Zakład Narodowy im. Ossolińskich, ul. Szewska 37, Wrocław.

Główne obowiązki:

  • prowadzenie zajęć z oferty edukacyjnej oraz udział w projektach realizowanych przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne, preferowana filologia polska, historia, historia sztuki lub średnie (w trakcie studiów)
  • umiejętność realizacji programu edukacyjnego adresowanego do dzieci i młodzieży
  • umiejętność występowania przed publicznością
  • dyspozycyjność (zajęcia prowadzone są w tygodniu, w godzinach 8:30-17:00)
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i punktualność
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z wynagrodzeniem za przeprowadzone lekcje
  • elastyczny grafik zajęć
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w instytucji kultury z ponad 200-letnią historią
  • szkolenia oraz inne możliwości podnoszenia kwalifikacji

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń osoby zainteresowane współpracą z naszym Zespołem!

CV prosimy przesłać do 3 marca 2024 roku włącznie na adres: dzialprogramowy@ossolineum.pl z tytułem wiadomości „EDUKATOR – CV”.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydatów powiadomimy indywidualnie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zakład Narodowy im. Ossolińskich przetwarza dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami ich przetwarzania opisanymi w przyjętej Polityce Informacyjnej.

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r, poz. 1000).